THQD32225WL General Electric 3 Pole 225 Amperage Circuit Breaker
SKU: THQD32225WL
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog THQD32225WL
Manufacturer General Electric
Frame Type THQD
Voltage 240V
Poles 3
Amps 225A