THLC436400 General Electric 3 Pole 400 Amperage Circuit Breaker Reconditioned
SKU: THLC436400
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog THLC436400
Manufacturer General Electric
Frame Type THLC
Voltage 600V
Poles 3
Amps 400A