THLC236175 General Electric 3 pole 175 Amprage Circuit Breakers Reconditioned
SKU: THLC236175
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog THLC236175
Manufacturer General Electric
Frame Type THLC
Voltage 600V
Poles 3
Amps 175A