THLC234125 General Electric 3 pole 125 Amperage Circuit Breakers Reconditioned
SKU: THLC234125
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog THLC234125
Manufacturer General Electric
Frame Type
THLC
Voltage 480V
Poles 3
Amps
125A