TED134125 General Electric 3 Pole 125 Amperage Circuit Breaker
SKU: TED134125
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog TED134125
Manufacturer General Electric
Frame Type TED
Voltage 480V
Poles 3
Amps 125A