ED63S100A Siemens 3 Pole 100 Amperage Circuit Breaker
SKU: ED63S100A
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog ED63S100A
Manufacturer Siemens
Frame Type ED
Voltage 600V
Poles 3
Amps 100A