ED23B080L Siemens 3 Pole 80 Amperage Circuit Breaker
SKU: ED23B080L
100% secure payments
Industry leading quality
Specifications
Part Number / Catalog ED23B080L
Manufacturer Siemens
Frame Type ED
Voltage 240V
Poles 3
Amps 80A