BGA36125 Square D 3 Poles 125 Amaperage Circuit Breaker
SKU: BGA36125
100% secure payments
Industry leading quality
BGA36125  Square D 3 Poles 125 Amperage Circuit Breaker
Specifications:
Part Number / Catalog BGA36125
Manufacturer Square D
Frame Type B Frame
Voltage 600V
Poles 3
Amps 125A